سوالات متداول

از ما بپرسید


  سوالات

  آیا شما هم سوالی دارید؟

  لطفا سؤالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا به سؤال خود پاسخ دهید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

  سوالات متداول کاربران

  عضویت مددجویان در خیریه به چه صورت است ؟

  ج : طبق اساسنامه در حمایت از اقشار ضعیف جامعه، پس از معرفی فرد متقاضی،  بررسی های لازم از سوی کارشناسان و مددکاران اجتماعی بنیاد به عمل آمده و در صورت احراز شرایط، حمایت های متناسب صورت می پذیرد.

  بودجه خیریه از کجا تامین می شود؟

  ج : نیازهای مالی  از طریق هیئت امناء و موسسین و کمک های مردمی تامین میگردد که تمامی آنها از اعضاء خیرین  می باشند.

  نحوه بازدید از خیریه چگونه است؟

  ج : تمامی حامیان و نیکوکاران ارجمند و گرامی  خیریه، می توانند با شماره های دفتر مرکزی موجود در سایت تماس حاصل نموده و  نسبت به بازدید از شیوه و فعالیتهای خیریه هماهنگ نمایند.

  آیا غیر از کمک های ماهیانه میتوان به صورت پراکنده و مناسبتی به موسسه کمک نمود؟

  بله. به عنوان مثال کمک جهت عیدی، سبد ارزاق، گوشت قربانی، لوازم تحریر و… نیز با توجه به مناسبت های مختلف سال در اختیار خانواده های مددجو قرار میگیرد که هر خیر میتواند مبلغ کمک مورد نظر خود را به حساب موسسه  واریز نماید.

  آیا راهی وجود دارد در جریان چگونگی اجرای فعالیت ها و نتایج حاصله قرار بگیریم؟

  گزارش تمام فعالیت های صورت گرفته در  سایت  اینترنتی موسسه  منتشر می شود.

  اصلی ترین نیازهای این مجموعه چه اقلامی می باشد؟

  اصلی ترین اقلام مورد نیاز فرزندان را میتوان مواد غذایی (شامل برنج، گوشت، مرغ، روغن و…)،
  پوشاک (از سن 3 تا 22سال) و لوازم التحریر برشمرد.

  سوالات متفرقه

  مددکار کیست؟

  مددکاران، نيروهاي افتخاري هستند که بدون داشتن هرگونه توقع مادی و فقط برای رضای خدا و کمک به خلق او، مددجویان را یاری می‌دهند. این عزیزان برای کمک به روزبه، زمان ، تخصص و دانش خود را به صورت رایگان و در طبق اخلاص قرار می‌دهند.

  چگونه مي‌توان مددكار خیریه شد؟

  با مراجعه به دفتر مددكاري و تكميل فرم، آمادگي خود را براي همكاري در موسسه روزبه اعلام نماييد. همكاران ما در روابط عمومي با شما تماس خواهند گرفت.

  چه نوع روش‌هایی برای کمک به خيريه وجود دارد؟

  روش‌های متفاوتی برای ارائه انواع کمک‌هاي نقدی و غیرنقدی به روزبه وجود دارد. روش‌هایی همچون: تكيل فرم عضويت و پرداخت كمك‌هاي موردي، ماهانه، سالانه، دريافت قلک‌، اهداي نذورات و گوسفند قرباني، خريد از محصولات غذايي، فرهنگي و هنري، اهدای کالای مورد نیاز مددجويان، اهدای تجهیزات مورد نیاز، درمانی(ويزيت رايگان و يا پرداخت بخشي از هزينه درماني، آزمايشگاهي، …)، اهداي بسته‌های هدیه به فرزندان مددجويان، انجام انواع فعالیت داوطلبانه (آموزشي، اجرايي، …).